fbpx
Auto Na Kawę jakość

Pamiętaj o jakości

Dlaczego naprawiamy samochody właśnie w taki sposób, za co się płaci i dlaczego inni robią to zupełnie inaczej? Rynek napraw samochodów w Polsce różni się znacząco od tych, jakie obserwujemy w Czechach, Niemczech, Holandii czy UK. Borykamy się z samochodami wieloletnimi, w bardzo złym stanie technicznym. Nierzetelne przeglądy stacji SKP nie dostrzegają większej części usterek bezpieczeństwa czynnego, a spora liczba klientów wymaga od zakładów naprawczych jedynie najniższej ceny. Powoduje to ogromny rozrost niefachowej obsługi pojazdów, napraw niezgodnych z zaleceniami producenta i bardzo często, niestety, łamanie prawa i zasad zdrowego rozsądku. Wiele osób, przyzwyczajonych do takiego stanu rzeczy, dziwi się naszym metodom napraw i ich cenom.

Czego więc można oczekiwać w Auto Na Kawę?

U nas odnajdą Państwo filozofię eliminacji półśrodków. Wykonamy bowiem naprawę według zaleceń producenta układu, instrukcji technicznych, danych regulacyjnych – lub nie wykonamy jej wcale. Nasz technolog napraw zawsze czuwa nad procedurą naprawy. Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz wyłącznie markowe zamienniki części – dzięki temu dajemy Państwu pewność rzetelnej i właściwej naprawy z długoletnią gwarancją, nawet do 5 LAT ! Dzięki takim założeniom jako jedyni we Wrocławiu zdobyliśmy akredytację m.in. niemieckiego centrum hamulcowego Ate (producent układów hamulcowych w większości europejskich aut), jesteśmy serwisem partnerskim wielu salonów ASO czy europejskiego centrum regeneracji turbosprężarek i wtryskiwaczy Turbo-Tec z Jaworzna.

P R Z Y K Ł A D Y :

NIE zamontujemy nowych klocków hamulcowych na zbyt cienkie tarcze hamulcowe.
ZA TO zmierzymy ich grubość, porównamy z danymi producenta i sprawdzimy, czy tarcze również podlegają wymianie.

NIE zamontujemy miedzianych przewodów hamulcowych. Są one nielegalne i niebezpieczne.
ZA TO zamontujemy stalowe, tańsze i właściwe przewody korzystając z odpowiedniego sprzętu. Tylko w Polsce diagności SKP nie zwracają uwagi na korozję przewodów hamulcowych oraz dopuszczają do ruchu pojazdy z miedzianymi przewodami! Tak naprawiony pojazd nie przejdzie przeglądu technicznego w Czechach czy w Niemczech.

NIE zepsujemy Państwu układu hamulcowego podczas jego obsługi.
ZA TO poprawnie zmierzymy czujnikiem zegarowym bicie piasty przed zamontowaniem nowych tarcz, wciśniemy tłoki hamulcowe wraz z odkręceniem odpowietrzników oraz nasmarujemy te elementy, które producent do tego wyznaczył. Nie wszystkie bowiem należy smarować! Dzięki temu hamulce nie będą piszczeć ani drżeć podczas hamowania. Płyn hamulcowy wymienimy za pomocą ciśnieniowej maszyny zamiast szkodzącej układowi metodzie pompowania pedału hamulca.

NIE dokonamy naprawy układu klimatyzacji (rozszczelnienia) bez wymiany osuszacza.
ZA TO wymienimy go podczas naprawy, dzięki czemu praca kompresora i całego układu – nieodpornego na wilgoć – będzie poprawna.

NIE będziemy udawać, że należy wymieniać tylko olej w samochodzie, zaś płyn chłodniczy i hamulcowy już nie!
ZA TO chętnie zbadamy stan wszystkich płynów w Państwa samochodzie. Hamulcowy – pochłaniający wilgoć i obniżający bezpieczeństwo hamowania po 2 latach, czy chłodniczy -zmieniający swoje pH i tracący właściwości antykorozyjne oraz właściwości odbioru ciepła po podobnym czasie.

NIE zdemontujemy wtryskiwaczy paliwa w silniku diesla bez uprzednio przeprowadzonego testu szczelności cylindrów.
ZA TO wykonamy rzetelnie diagnostykę, by sprawdzić, czy niewłaściwe zachowanie wtryskiwaczy jest powodem ich usterki czy też nieszczelności cylindrów.

NIE oddamy samochodu po naprawie, który nie zostanie sprawdzony.
ZA TO dokonamy testu drogowego i sprawdzenia parametrów, jakie były niewłaściwe przed naprawą. Koła dokręcimy kluczem dynamometrycznym z właściwą siłą. Dzięki temu odkręcenie ich w warunkach domowych lub podczas podróży będzie wykonalne.

Łatwo można odkryć, jak niewiele usterek jest spowodowanych naturalnym zużyciem elementów, a jak dużo niewłaściwą obsługą w przeszłości.

Prowadzimy również serwis samochodów hybrydowych i serwis aut elektrycznych Wrocław. Świadczymy również usługi tj. naprawa aut elektrycznych Wrocław, naprawa hybryd Wrocław, zmiana języka Volvo Wrocław. Stale podnosimy poziom naszych usług, mechaników, elektryków, elektroników, naszej kadry zarządzającej oraz warunków napraw. Doświadczenie nauczyło nas rzetelności i poinformowania Klienta o prawidłowym przebiegu napraw.

Warsztat samochodowy Wrocław
Tak, prowadzimy warsztat samochodowy we Wrocławiu cieszący się bardzo dobrą proporcją Jakość → Cena. Wielu nam zaufało i do naszego warsztatu przychodzą zawsze.

Serwis samochodowy Wrocław
Klienci szukają serwisu samochodowego znającego się na wszystkich aspektach pracy samochodu. Polecamy w naszym serwisie samochodowym pełen przegląd silnika i podwozia.

Warsztat samochodowy Wrocław Krzyki
Ciężko trafić do zaufanego warsztatu we Wrocławiu na Krzykach dlatego jesteśmy MY. Wystarczy jeden telefon by skorzystać z naszej fachowej pomocy i wsparcia technicznego.

Dobry mechanik Wrocław Krzyki
Samochody to teraz jeżdżące komputery więc wielu ludzi szuka frazy “dobry mechanik Wrocław Krzyki”. Zadbamy o Twój samochód od A do Z. Podajemy fakty, nie oszukujemy.

Mechanika silnika Wrocław
W swoich usługach posiadamy podstawowy przegląd silnika, przegląd podwozia oraz przegląd elektryczny. Takie badanie daje pewność działania każdego elementu po naprawie.

Diagnostyka silnika Wrocław
Silnik w samochodach osobowych wymaga odpowiedniej diagnostyki. Zalecamy wizytę w naszym serwisie przynajmniej raz w roku. Taka diagnostyka daje możliwości wykrycia usterki już we wczesnym etapie jej powstania.

Diagnostyka podwozia Wrocław
To część najczęściej kontrolowana na badaniu okresowym pojazdu. Podwozie to zintegrowane połączenie kilku układów jezdnych samochodu. Warto zadbać o jego dobry stan.

Diagnostyka hamulców Wrocław
Wykonujemy diagnostykę hamulców, bo bezpieczeństwo to dla nas podstawa. Dodatkowo jesteśmy partnerem firmy ATE – a to stawia nas na podium jakości jaka idzie na pierwszy montaż każdego samochodu.

Elektryk samochodowy Wrocław
Posiadamy wiedzę na temat elektryki każdego samochodu, każdej marki. Warto wiedzieć, że ten element konstrukcyjny wymaga odpowiedniej uwagi i nadzoru. Jedno zwarcie czasami sprawia, że samochód zostaje uziemiony.

Serwis klimatyzacji Wrocław
Potrzebujesz doładować klimatyzację w swoim samochodzie. Zapraszamy na coroczny serwis z ozonowaniem wnętrza oraz wymianę filtru węglowego, kabinowego. Warto, regularnie.

Zawieszenia Wrocław
Gdy odczujemy, że coś stuka, puka w samochodzie, samochód jedzie po krzywym torze. To znak, że należy zadzwonić do nas. Nasz technik przejedzie się samochodem i określi dalszy warunek naprawy.

Naprawa silników Wrocław
Gdy coś cieknie z silnika to znak, że musisz udać się czym prędzej na serwis do naszego warsztatu. A może coś przerywa?! Zadzwoń do nas, a wskażemy jak powinieneś to naprawić.

Naprawa EGR Wrocław
Naprawiamy zapchane zawory EGR łącznie z chłodnicą EGR. Taki serwis to podstawa.

Serwis DPF Wrocław
Regenerujemy filtry cząstek stałych DPF (we Wrocławiu) i tylko regularny serwis pozwala na uniknięcie dalszych powikłań w samochodzie.

Geometria Wrocław
Szukasz frazy “ustawienie geometrii Wrocław” to dobrze trafiłeś. Sprawdzimy to i ustawimy odpowiednią zbieżność samochodu oraz sprawdzimy czy wszystko jest z nim w porządku. Doradzamy – nie wciskamy jak inni.

Naprawa zawieszenia Wrocław
Szukasz firmy specjalizującej się w naprawie układów zawieszenia?! Dobrze trafiłeś! Zapisz adres ulica Tyska 1 we Wrocławiu. Naprawimy, usprawnimy z jakością podobną do serwisu ASO.

Naprawa napędów Wrocław
Układy napędowe to niezbędne elementy każdego samochodu. Warunkiem jest ich sprawność, jakość podzespołów oraz odpowiedni serwis. Serwis Auto na Kawę zadba o napęd.

Naprawa hamulców Wrocław
Nasze centrum hamulcowe we Wrocławiu zadba o komfort zachowania hamulców Twojego auta. Stawiamy na bezpieczeństwo i jakość produktów. Używamy tylko wysokiej jakości produktów i podzespołów układu hamulcowego. Wykorzystujemy też szereg past, oczyszczaczy, mierników, czujników oraz ścisków.

Naprawa układu kierowniczego Wrocław
Nic nie przeszkadza bardziej w prowadzeniu jak samochód ściąga w którymś kierunku, przekładnia puka lub cieknie z niej wadliwy płyn. Naprawimy, oczyścimy, wyregulujemy zbieżność.

Wymiana sprzęgła Wrocław
Sprzęgło uległo awarii lub dwumasa nadaje się do wymiany – nasz warsztat zrealizuje tą wymianę z najwyższą jakością, porównywalną do jakości ASO z użyciem profesjonalnego sprzętu.

Wymiana rozrządu Wrocław
Rozrząd w samochodzie ulega zużyciu. Takie elementy jak paski, łańcuchy lub pompy wody lubią się zużyć, a to prowadzi to opłakanych skutków związanych z przegrzaniem silnika lub jego całkowitą wymianą. Warto zadbać o regularny serwis i naprawę tego elementu.

Programowanie auta Wrocław
Świadczymy usługi programowania CCF samochodu. Dobieramy z Klientem właściwe rozwiązania. Staramy się doposażyć samochód w to co powinien posiadać.

Programowanie samochodu Wrocław
Jeśli potrzebujecie Państwo zmienić parametry samochodu to programowania samochodu są też naszą specjalnością. Doposażymy Państwa samochód w miarę możliwości konstrukcyjnych w inne tarcze, felgi, zmienimy język, zoptymalizujemy parametry silnika.

Podnoszenie mocy Wrocław
Wiele samochodów ma ograniczoną moc przez producenta nawet o 20%. Sprawdzimy to i podniesiemy moc silnika lub wprowadzimy ulepszenia Stage 1, Stage 2. Podnosząc moc w samochodzie zyskujesz jego sprawność, elastyczność i oszczędność paliwa.

Serwis Mercedes Wrocław Krzyki
Prowadzimy serwis samochodów marki Mercedes.
Serwis Skoda Wrocław Krzyki
Serwisujemy samochody marki Skoda.
Serwis BMW Wrocław Krzyki
Zadbamy jak nikt inny o Twój samochód marki BMW.
Serwis Audi Wrocław Krzyki
Usprawnimy każdy samochód marki Audi.
Serwis Opel Wrocław Krzyki
Naprawa samochodów marki Opel to też dla nas nic trudnego.
Serwis Fiat Wrocław Krzyki
Szukasz ASO Fiata… to może Auto Na Kawę. Też naprawimy.
Serwis Ford Wrocław Krzyki
Zapraszamy z autami marki Ford. Naprawimy, skutecznie.
Serwis VW Wrocław Krzyki
Zapraszamy także z samochodami marki Volkswagen.
Serwis Dacia Wrocław Krzyki
Zapraszamy i właścicieli samochodów Dacia.
Serwis Seat Wrocław Krzyki
Zapraszamy też posiadaczy samochodów Seat.
Serwis Toyota Wrocław Krzyki
Naprawiamy także wszystkie Toyoty. Skutecznie.
Serwis Citroen Wrocław Krzyki
Naprawiamy auta z grupy Citroen DS. Na 100%.

Zapraszamy po jakość!
Zespół Auto Na Kawę

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Więcej informacji:

Auto Na Kawę BMW i Mini
Partnerzy

Serwis partnerski BMW i Mini

Drodzy Państwo, miło nam poinformować o nawiązaniu oficjalnej współpracy z dilerem BMW / Mini – Dealer BMW – Inchcape Motor Wrocław MINI WROClove. Oryginalne części zamienne

Więcej »
AutoNaKawę Centrum hamulcowe ATE
Partnerzy

Centrum hamulcowe ATE

Zapraszamy na diagnostykę układu hamulcowego bądź jego planową naprawę – jak wymiana tarcz, klocków, zacisków hamulcowych. Wykonujemy również przewody hamulcowe stalowe dorabiając przewody z oryginalnej

Więcej »
AutoNaKawę warsztat dla kobiet
Zasady

Warsztat przyjazny kobietom

Motoryzacja w dobrym stylu to coś naprawdę wyjątkowego Cieszymy się, że tak dużo z Was, drogie Panie, pozytywnie ocenia naszą pracę. Staramy się, by w naszym

Więcej »
Praca mechanik wrocław
Oferty pracy

Oferta pracy: Mechanik samochodowy

Wraz z rozwojem naszej firmy poszukujemy kolejnego Mechanika Samochodowego do naszej załogi. Wielomarkowy serwis, posiadamy certyfikację Centrum hamulcowego ATE, wspolpracujemy jako serwis partnerski grupy Schaeffler’a

Więcej »
Uncategorized

Serwis diesel Wrocław

Polecamy podstawową diagnostykę silników wysokoprężnych, w kwocie 800zł brutto za dwie inspekcje serwisowe w ciągu roku: •podstawową konserwację i badanie stanu, kondycji silnika samochodu, •badanie

Więcej »
Auto Na Kawę jakość
Zasady

Pamiętaj o jakości

Dlaczego naprawiamy samochody właśnie w taki sposób, za co się płaci i dlaczego inni robią to zupełnie inaczej? Rynek napraw samochodów w Polsce różni się

Więcej »